Apple en Google gaan samenwerken om Covid-19-besmettingen op te sporen
foto: Afbeelding van Simon Steinberger via Pixabay

Apple en Google gaan samen technologie ontwikkelen om via smartphones de verspreiding van het coronavirus op te sporen. Via Bluetooth-signalen zal je telefoon registreren met wie je in contact bent gekomen. Als later iemand van die personen besmet blijkt, krijg je een melding. Het is erg uitzonderlijk dat de twee technologiereuzen de handen in elkaar slaan. (Bron en volledig artikel: VRTNWS)

Werd je blij van dit artikel? Jij kan ons ook blij maken door 1 euro per maand over te schrijven op onze Triodosrekening (Goed Nieuws vzw): BE 18 5230 8103 2865. Jouw steun helpt ons om goed nieuws te blijven verspreiden. Merci!

Als je regelmatig en graag goed nieuws leest, dan is nu een goed moment om ons te steunen. Goed Nieuws is gratis toegankelijk voor iedereen en wordt gefinancierd door lezers. Elke bijdrage, hoe groot of klein ook, geeft voeding aan onze journalistiek en verzekert de toekomst van goednieuws.be. Steun Goed Nieuws al vanaf 1 euro – het duurt maar een minuutje. Dank je.

Een reactie achterlaten

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Recente berichten

Schrijf je in voor de nieuwsbrief

Jouw logo hier?

Goed Nieuws werkt op basis van vrijwilligers. Om onze kosten te dekken, zijn wij op zoek naar sponsors.

Herken je jezelf in de visie van Goed Nieuws en wil je sponsor worden? Neem dan contact met ons op.

Meer
berichten